dervisoğlu inşaat facebook
Göztepe Elgün Apartmanı
Proje Tipi: Konut Projesi
Göztepe Elgün Apartmanı
Proje Tamamlandı dervişoğlu inşaat
Bina Özellikleri
Ses ve Isı Yalıtımı
24 saat kamera sistemi
Asmolen sistem
Bahçe Tanzimi - Yeşil Alan
C 35 Hazır Beton
Kombili
St III nervürlü demir
Çift Katlı Otopark
Akıllı ev sistemleri
Merkezi Süpürge
Daire İçine Enerji Veren Jeneratör
dervişoğlu inşaat
Göztepe Elgün Apartmanı
Fehmi Öztürk yönetimindeki Dervişoğlu İnşaat’ın Göztepe Projesi’nde kaba inşaat tamamlandı ve iç düzenlemeye geçildi. Bağdat Caddesi’nin iddialı projeleri arasında gösterilen yapı, 21 bağımsız bölümden oluşuyor.
Girişinde kurumsal markalar tarafından kullanılmaya uygun bir prestij mağazası ve 20 özel daireden oluşan Göztepe Projesi’nde yıl sonuna doğru yaşamın başlayacağı öngörülüyor. Mağaza ile birlikte müteahhit firmaya ait 4 özel dairenin Eylül ayında satışa açılacağını bilgisini veren müteahhit firma yetkilisi; “Projemiz Bağdat Caddesi’ne ikinci bina özelliği taşımakta. Cadde ile birlikte Göztepe Parkı ve 6. kattan itibaren harika bir deniz manzarasına sahip. Satış için Eylül ayını bekleme nedenlerimizden biri de muhtemel alıcıların projenin bitmiş halini, konumunu, manzarasını ve diğer özelliklerini bizzat yerinde görmelerini arzu etmemizden dolayıdır” dedi.

TAM DONANIMLI AKILLI EV…
Öte yandan, Dervişoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Samet Öztürk ise yaptığı açıklamada projenin tam donanımlı akıllı ev sisteminde planlanarak inşa edildiğini ve düzenlemelerin bu doğrultuda yapıldığını dile getirdi. Mağaza dışında normal katların 140 metrekare, en üstte ise 200 metrekare büyüklüğünde iki adet dubleks daire bulunduğu bilgisini de paylaşan Öztürk; “Projemizde sesli komut sistemi dahi bulunmakta. Dairenizin kapısı kilitli olsa bile ses tanıma sistemi  ile evinizin kapısını anahtar kullanmadan açabiliyorsunuz. Ayrıca bütün dairelerde akıllı süpürge sistemi de yer alıyor” şeklinde konuştu.
Dervişoğlu İnşaat Kadıköy Göztepe İstasyon Caddesinde bulunan yeni projemiz

Göztepe Elgün Apartmanı 10  katlı olup 20 daireli konut projesidir. Zemin katında 275 m2 dükkana sahiptir.

PROJEMİZ BİTMİŞTİR. SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.


Dervişoğlu İnşaat
Kalite ve üstün mimari anlayışının temsilcisi Dervişoğlu inşaat, faaliyete başladığı 1976 yılından bugüne yaşanılır mekânların tek adresi olmuştur. 40 yıllı aşkın inşaat tecrübesi, uzman kadrosu, yüksek kalite standardı ve zamanında teslim anlayışı ile inşaat sektöründe en çok tercih edilen ve en güvenilen isimlerden biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Dervişoğlu inşaat kat karşılığı projelere Kadıköy'de ki merkezinden tüm İstanbul'da müteahhitlik hizmetleri sunmaktadır. ...
DERVİŞOĞLU BLOG
Dervişoğlu İnşaat İş Sektöründe de Fark Attı...
dervişoğlu inşaat
Dervişoğlu İnşaat'ın Kamera Sistemli Konut Projesi...
dervişoğlu inşaat
Dervişoğlu İnşaat ile Bağımsız Site Yaşantısı...
dervişoğlu inşaat
web tasarım