dervisoğlu inşaat facebook dervisoğlu inşaat instagram
New Life Çekmeköy Konutları
Proje Tipi: Residence
New Life Çekmeköy Konutları
Proje Tamamlandı dervişoğlu inşaat
Bina Özellikleri
B.A karkas
Merkezi ısıtma.
Doğalgaz
Sıcak su kombi
Asansör
Yangın merdiveni + SAS güvenlik hacmi
Sığınak
Jenaratör
Kapalı otopark
dervişoğlu inşaat
New Life Çekmeköy Konutları
İstanbul Taşdelen'de inşasına başladığımız projemiz nitelikli mimari yaklaşımlarıyla konsept bütünlüğünü koruyarak; bulunduğu mevkiye yeni bir kimlik kazandırdı.

96 bağımsız bölüm ve bu bölümlerin ihtiyacını karşılayacak donanıma sahip AVM yapısından oluşan site yaşantısı ; fitness, sauna, yüzme havuzu, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı gibi sosyal alanlarla desteklenerek ; maksimum keyif alabileceğiniz bir mekan kurgusu haline gelmektedir.

Taşdelen'in yeşille olan birlikteliği sizleri İstanbul'un bunaltıcı ortamından soyutlandırarak daha sağlıklı ve daha kaliteli bir çevrede buluşturma fırsatı sunuyor.

İşlevsel, estetik ve kaliteli yaşam standartlarından taviz vermeden bulunduğu doğaya en güzel şekilde entegre olan "NEW LİFE" projemiz, Taşdelen'in parlayan yıldızı olmuştur.
Dervişoğlu İnşaat
Kalite ve üstün mimari anlayışının temsilcisi Dervişoğlu inşaat, faaliyete başladığı 1976 yılından bugüne yaşanılır mekânların tek adresi olmuştur. 40 yıllı aşkın inşaat tecrübesi, uzman kadrosu, yüksek kalite standardı ve zamanında teslim anlayışı ile inşaat sektöründe en çok tercih edilen ve en güvenilen isimlerden biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Dervişoğlu inşaat kat karşılığı projelere Kadıköy'de ki merkezinden tüm İstanbul'da müteahhitlik hizmetleri sunmaktadır. ...
DERVİŞOĞLU BLOG
Dervişoğlu İnşaat İş Sektöründe de Fark Attı...
dervişoğlu inşaat
Dervişoğlu İnşaat'ın Kamera Sistemli Konut Projesi...
dervişoğlu inşaat
Dervişoğlu İnşaat ile Bağımsız Site Yaşantısı...
dervişoğlu inşaat
web tasarım